Serwis

ADETRONIK jest dostawcą usług serwisowych oraz obsługi pogwarancyjnej. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne wszystkich typów urządzeń klimatyzacyjnych, zgodnie z wymogami producenta. W realizacji zadań serwisowych bazujemy na nowych technologiach oraz firmowej sieci własnych serwisów. Pogotowie Techniczne ADETRONIK oferuje niezbędną pomoc w usuwaniu nagłych awarii, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Nasza oferta usług serwisowych

Przeglądy okresowe oraz gwarancyjne instalacji HVAC

Pomiary okresowe

Naprawy i opieka nad systemami chłodniczymi

Raporty techniczne i statystyki serwisowe

Pomoc w budżetowaniu oraz utrzymaniu dyscypliny budżetowej

Kompleksową kontrolę procesów serwisowych

Integrację z wewnętrznymi systemami HELP DESK

Wdrożenie dedykowanych systemów zarządzania serwisami

Pełny dostęp on-line do informacji technicznej

Sprawną weryfikacja wezwań gwarancyjnych

Zgromadzenie informacji serwisowej w systemie

Wsparcie techniczne i wskazywanie rozwiązań

Spójny standard raportowania i rozliczania prac

Pogotowie techniczne 24h

ADETRONIK zapewnia 24 godzinną gotowość serwisanta do koordynowania zleceń usuwania awarii poprzez kontakt telefoniczny oraz ewentualny dojazd personelu technicznego, celem usunięcia awarii jeśli zostało to uwzględnione w zawartej umowie. W ramach tej usługi oferujemy bezpośrednią komunikację z Kierownikiem prac, bazy online oraz dostęp do instrukcji i dokumentacji technicznej. Ogólnopolski zasięg komunikacji z pogotowiem 24/h gwarantuje sprawną komunikację, komfort i dostosowanie do potrzeb naszych klientów. ADETRONIK zapewnia 24 godzinną dyspozycyjność zespołów serwisowych. Jeśli zawarta umowa zapewnia świadczenie usługi pogotowia technicznego, nasz personel techniczny szybko dojedzie w miejsce awarii. aby sprawnie usuną usterkę. Ogólnopolski zasięg komunikacji z pogotowiem 24h gwarantuję sprawną konfigurację, komfort i dostosowanie do potrzeb naszych klientów.

Serwis pogwarancyjny

Firma ADETRONIK zajmuje się serwisowaniem oraz konserwacją urządzeń HVAC, które nie są już objęte gwarancją. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: serwisu, konserwacji oraz naprawy sprzętu i instalacji. Dokonujemy czynności serwisowych w zakresie kontroli działań urządzeń wentylacyjnych, aparatów wentylacyjnych, wentylatorów, silników elektrycznych, nagrzewnic wody i powietrza, filtrów powietrza oraz kanałów wentylacyjnych. Na zlecenie Klienta usuwany usterki i dokonujemy wymaganych napraw. Elastyczne umowy i dopasowane do potrzeb zakresy prac, gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Odpowiednie autoryzacje producenckie, pozwalają nam świadczyć usługi profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego na najwyższym poziomie.